Uluslar arası başarılar

Türkiye başarıları

Bölgesel başarılar

Kurumsal Ödüller

1    2    3

1    2    3

1    2    3

>>>>

 

904

ÇOCUK SANAT ATÖLYESİ

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest 2013 "Gümüş Madalya"

903

UMUT YANIK

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Altın Palet"

902

EKİN İNCİRKUŞ

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Altın Palet"

901

DORUK VOLKAN DURAN

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Altın Palet"

900

DEFNE ÇANDIR

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Sergi Diploması"

899

ADA ÇAKMAK

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya 2014 "Sergi Diploması"

898

DERYA KIZILDAĞ

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest 2013 "Gümüş Madalya"

897

MEHMET NURİ DELEN

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "İkincilik"

896

MEHMET EGE ÇAKIR

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

895

ÖMER NAZIM DELEN

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

894

BERRA GÖZDER

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

893

ZEYNEP HASANHOCAOĞLU

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

892

EKİN İNCİRKUŞ

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü

891

SUDENAZ KURT

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

890

DERİN ÖZKILINÇ

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

889

NEHİR ÜRETMEN

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

888

ZEYNEP YILMAZ

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

887

BERKE BARAN YURTTAŞ

9th International Art and Graphics Contest “In My Homeland” 2013 Belarusya "Sergi Ödülü"

822

BEGÜM KESER

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest 2012 "Gümüş Madalya"

814

ADA ÇAKMAK

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

813

BERRA GÖZDER

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

812

YAĞIZ FIRAT

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

811

DERİN ÖĞÜTÇÜ

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Diploma"

756

ERAY KUCUR

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest  "Gümüş Madalya"

755

MELİSA PALAZOĞLU

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest  "Bronz Madalya"

754

MERVE ADATEPE

IE-NO HIKARI Assocation World Children's Painting Contest  "Bronz Madalya"

734

ÇOCUK SANAT ATÖLYESİ

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "En İyi Kolleksiyon"

733

SUDE DİNÇEL

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Altın Palet"

732

LARA GÜL

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Altın Palet"

731

BERFİN BUSE BABAYİĞİT

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Diploma"

730

DEFNE ÇELİKCAN

The Small Monmarte Of Bitola Manastır, Makedonya "Diploma"

726

OĞUZ KAAN AYDIN

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

725

KEREM YENEL

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

724

PELİN BİLGİN

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

723

ÖYKÜ BAHAR TAN

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

722

ÇAĞLA İNAL

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "İkincilik"

721

YİĞİT YİĞİTGİL

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "Üçüncülük"

720

PELİNSU SAKAT

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "Üçüncülük"

719

GÜLCE AŞIKOĞLU

5th Biennale 2010-2011 Children's Art Academy İskeçe, Yunanistan  "Üçüncülük"

718

PELİN BİLGİN

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

717

SİMAY CEYLAN

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

716

HELİN ERSÖZ

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

715

LARA GÜL

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

714

ARYA NUR GÜNEŞ

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

713

NEHİR KÜÇÜK

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

712

ÇAĞLA SAYIN

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

711

ZEYNEP NAZ ULUTAGAY

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

710

MELİSA YEMİŞÇİ

Belorusya 6. International Art Contest "Exhibition award"

709

BERFİN BUSE BABAYİĞİT

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

708

ECE ERTEN

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

707

MARKO KILIÇ

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

706

GENCAY KOÇOĞLU

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

705

NAZ KUNTALP

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

704

ZEYNEP KURT

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

703

MELİSA PALAZOĞLU

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

702

ROJİN SANDALCI

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

701

MELİS SORAL

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

700

CANSIN TÜRK

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

699

İREM YILMAZ

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

698

ECE YÜKSEL

Belorusya 6. International Art Contest "Contest award"

697

CANDEĞER YAREN USTA

KAO International Painting Contest on Environment for Children  "Mansiyon"

696

BORA SOYHAN

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

695

KEREM YENEL

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

694

SİMAY POLATTÜRK

Celje Slovenya, Yöresel giysilerimiz ve halk oyunları "Mansiyon"

693

GÖKBERK TEKTEK

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan "Kapak resmi"

692

EZGİ SOLAK

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan

691

DERİN TIRNAKLI

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan

690

TANSU DALKILIÇ

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan

689

UMUT YANIK

Shankar's International Children's Competition  "Silver Medal"

688

ŞEVİN ŞİİR ŞENGÜL

Shankar's International Children's Competition  "Silver Medal"

687

YASEMİN TÜREMEN

Shankar's International Children's Competition  "Prize"

686

BADE ÖZTAŞ

Shankar's International Children's Competition  "Prize"

684

SONAT BİKE GÜNEŞ

2nd Sharjah International Biennial For Children's Arts 2010 "Üçüncülük"

683

EYLÜL EVREN

XII. Child & Dog, 2010 Polonya "İkincilik"

682

ARYA NUR GÜNEŞ

XII. Child & Dog, 2010 Polonya "Üçüncülük"

681

NAZ KUNTALP

XII. Child & Dog, 2010 Polonya "Üçüncülük"

680

BORA SOYHAN

“Chopin - the inspirer of imagination” Torun Polonya 2010 "Honourable Mention" (İkincilik)

679

BADE ÖZTAŞ

“Chopin - the inspirer of imagination” Torun Polonya 2010 "Sergilenmeye değer" (Üçüncülük) ---Katalog kapak resmi-

678

İREM YILMAZ

“Chopin - the inspirer of imagination” Torun Polonya 2010 "Sergilenmeye değer" (Üçüncülük)

677

EMRE İBİN

“Chopin - the inspirer of imagination” Torun Polonya 2010 "Sergilenmeye değer" (Üçüncülük)

650

LARA GÜL

38th International Children’s Exhibition of Fine Art Lidice 2010 "Honourable Mention"

649

DİLARA ÖZİLERİ

38th International Children’s Exhibition of Fine Art Lidice 2010 "Honourable Mention"

648

TEVFİK YÜKSEL

38th International Children’s Exhibition of Fine Art Lidice 2010 "Honourable Mention"

625

JERFİ CİDER

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Altın Palet"

624

ECE BAŞPINAROĞLU

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Altın Palet"

623

UMUT YANIK

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Altın Palet"

622

DEFNE ÇELİKCAN

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Bireysel başarı"

621

MELİS SORAL

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Bireysel başarı"

620

MİNEL AKKAN

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "Bireysel başarı"

619

ÇOCUK SANAT ATÖLYESİ

"The Small Montmarte Of Bitola 2010" "En İyi Koleksiyon"

618

ÖZDEN ÖRGEN

Belorusya 5. International Art Contest "Best Art Teacher"

617

EZGİ ÇETİNALP

Belorusya 5. International Art Contest "Exhibition award"

616

ASLI ATASEVER REZANKO

Belorusya 5. International Art Contest "Exhibition award"

615

KAAN TUNÇER

Belorusya 5. International Art Contest "Exhibition award"

614

CANSU ATAÇ

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

613

SERRA AYHAN

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

612

NİLSU ÇALIŞKAN

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

611

DERİN CİDER

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

610

MİTHAT CAN DEMİRCİ

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

609

CEMRE İŞLEN

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

608

YEŞİM KÜYNER

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

607

DİLARA ÖZİLERİ

Belorusya 5. International Art Contest "Contest award"

606

ECE KIZILDAĞ

Shankar's International Children's Competition  "Gümüş Madalya"

605

ÇAĞLA GÜRKAYNAK

"Melina Mercouri Vakfı 2010 ajandası için Resim Yarışması"  Selanik, Yunanistan

604

ECE YÖNDEM

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Birincilik"

603

BERK AKKAYA

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Birincilik"

602

DİLARA PARLAK

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

601

AYBİKE HASHMİ

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

600

NUR DENİZ SÖKMEN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

599

ECE KIZILDAĞ

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

598

NAZ KUNTALP

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "İkincilik"

597

ALARA ÖRGEN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

596

ALP ERTAN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

595

BERNA DAL

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

594

EZGİ SOLAK

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

593

EDA KUNTALP

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

592

SELİN TUNÇER

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

591

KAAN TUNÇER

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

590

ATAHAN AYHAN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

589

ÖYKÜ BAHAR TAN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

588

YAĞMUR LİLA ÖZDEMİR

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

587

DEFNE BAŞARAN

"Worldwide Children's Art Exhibition" İskeçe, Yunanistan "Üçüncülük"

586

UMUT TAHTASAKAL

"Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "İkincilik"