Uluslar arası başarılar

Türkiye başarıları

Bölgesel başarılar

Kurumsal Ödüller

1    2    3

1    2    3

1    2    3

>>>>

 

585 İLAYDA CELEP "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
584 DORUK KAAN ÇITAK "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
583 DERİN CİDER "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
582 JERFİ CİDER "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
581 İBRAHİM KOÇ "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
580 EYLÜL TULÇALI "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
579 KEREM HAS "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
578 YASEMİN DİRİK "Always Green, Always Blue" Torun, Polonya "Sergilenmeye değer"
562 BEGÜM SUNDU XI. Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
561 SELİN YAŞAR XI. Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
560 EDA KUNTALP XI. Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
559 ZEYNEP KÖSEOĞLU XI. Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
529 HEVİN YILMAZ 14."Who Am I" Celje, Slovenya "Diploma"
528 AÇELYA KARANFİL 14."Who Am I" Celje, Slovenya "Diploma"
522 İPEK ERSOY Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
521 YAĞMUR ÖZTÜRK Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
520 EZGİ ÇETİNALP Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
519 ASLI ATASEVER REZANKO Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
515 KAAN TUNÇER Belorusya 4. International Art Contest "Exhibition award"
517 CANSU ATAÇ Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
516 SERRA AYHAN Belorusya 4. International Art Contest  "Contest award"
515 NİLSU ÇALIŞKAN Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
514 DERİN CİDER Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
513 MİTHAT CAN DEMİRCİ Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
512 CEMRE İŞLEN Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
511 YEŞİM KÜYNER Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
510 DİLARA ÖZİLERİ Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
509 ZEYNEP SALAKOSLU Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
508 DERİN TIRNAKLI Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
507 CEREN TURGUT Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
506 ORHAN UMUR Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
505 ALEYNA ÜNVER Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
504 DENİZ NAZ YILDIRIM Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
503 GÜLCE AŞIKOĞLU Belorusya 4. International Art Contest "Contest award"
485 NAZ KUNTALP "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Altın Palet"
484 ALP GÜZELIRMAK "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Altın Palet"
483 NUR DENİZ SÖKMEN "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Single Creation"
482 DİLARA ÖZİLERİ "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Single Creation"
481 ART VİTAL "XXVII. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "En İyi Koleksiyon"
476 İNCİ BELİZ BERİK IE-NO_HIKARI Assocation Japonya Resim Yarışması  "Silver Prize" (Dünya İkinciliği)
475 ALP GÜZELIRMAK IE-NO_HIKARI Assocation Japonya Resim Yarışması  "Silver Prize" (Dünya İkinciliği)
462 EDA KUNTALP Melina Merkuri Vakfı, Yunanistan  "2009 ajanda seçkisi"
461 UMUT TAHTASAKAL Melina Merkuri Vakfı, Yunanistan  "2009 ajanda seçkisi"
460 DAMLA UYSAL Shankar's International Children's Competition  "Silver Medal"
459 MİTHAT CAN DEMİRCİ Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
458 DEFNE BAŞARAN Child & Dog, Polonya "Sergilenmeye değer"
438 ÖZDEN ÖRGEN (Öğretmen) Belorusya 3. International Art Contest "The best art studio teacher"
437 MİNEL AKKAN Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
436 GÜLCE AŞIKOĞLU Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
435 ECE KIZILDAĞ Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
434 ÇAĞLA GÜRKAYNAK Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
433 ECE PEHLİVAN Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
432 MİRZA ERDURAK Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
431 ŞEVİN ŞİİR ŞENGÜL Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
430 EMRE İBİN Belorusya 3. International Art Contest "Özel Ödül"
405 NAZ KARADAVUT World Children's Picture Contest "IE-NO-HIKARI Association" Japonya "Altın Madalya"
404 UMUT YANIK World Children's Picture Contest "IE-NO-HIKARI Association" Japonya "Altın Madalya"
403 GÖZDE ÖZSOY "XXVI. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Sergilenmeye değer"
402 DENİZ NAZ YILDIRIM "XXVI. The Small Montmarte Of Bitola 2008" "Sergilenmeye değer"
401 ŞAHSENEM VATANSEVER 13th International Competition of magazine The World of Art on theme "Who am I" Who are my people?",  "Sergilenmeye Değer"
400 ŞEVİN ŞİİR ŞENGÜL 13th International Competition of magazine The World of Art on theme "Who am I" Who are my people?",  "Sergilenmeye Değer"
399 AYŞE TUNALI "IX International Art Contest For Children And Youth <A Child and A Dog "Sergilenmeye Değer"
398 BERNA DAL "IX International Art Contest For Children And Youth <A Child and A Dog "Sergilenmeye Değer"
397 UMUT YANIK "Mudra School Of Fine Arts" Hindistan "Golden Palette"
396 BERKAY PAKER "Shankar's International Children's Competition" Hindistan "Gümüş Madalya"
395 BORA ATMACA "Shankar's International Children's Competition" Hindistan "Gümüş Madalya"
394 DİLARA PARLAK "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
393 BERK TEZOL "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
392 YASEMİN KOPMAZ "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
391 ELİF TOPKAYA "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
390 EREN TUNCER "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Sergilenmeye Değer"
389 ÖĞR: ÖZDEN ÖRGEN "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Başarı ödülü"
388 ÖĞR: HATİCE KÖKSAL "Always Green, Always Blue" Torun/Polonya "Başarı ödülü"
387 DORUK KAAN ÇITAK ÇEK Cumhuriyeti LIDICE 2007 "35th International Children's Exhibition Of Fine Art" "Madalya"
386 BERK TEZOL ÇEK Cumhuriyeti LIDICE 2007 "35th International Children's Exhibition Of Fine Art" "Onur Mansiyonu"
385 DURU UĞURLU ÇEK Cumhuriyeti LIDICE 2007 "35th International Children's Exhibition Of Fine Art" "Onur Mansiyonu"
382 ŞAHSENEM VATANSEVER ROMANYA, "Benim Sevgim ve Anlayışım Oyundur" "Birincilik"
381 DURU UĞURLU ROMANYA, "Benim Sevgim ve Anlayışım Oyundur" "İkincilik"
380 GÜNCE KIZILDAĞ ROMANYA, "Benim Sevgim ve Anlayışım Oyundur" "Üçüncülük"
379 CEREN ŞAHİN 16. İnternational Children's Painting Competition on the Environment "5.lik ödülü"
378 BERKAY PAKER 16. İnternational Children's Painting Competition on the Environment "en iyi 349 eser"
377 DENİZ ESEN 16. İnternational Children's Painting Competition on the Environment "en iyi 349 eser"
365 ART VİTAL "XXV. The Small Montmarte Of Bitola 2007" "Best Collective Award"
364 ART VİTAL "XXV. The Small Montmarte Of Bitola 2007" "Altın Fırça" (En iyi kolleksiyon ödülü"
363 İLAYDA CELEP "XXV. The Small Montmarte Of Bitola 2007" "Altın Palet"
362 AYÇA İDİL BİÇER "XXV. The Small Montmarte Of Bitola 2007" "Altın Palet"

361

ECE KIZILDAĞ "The 13th İnternational Art Exhibition For Children And Young People" "Madalya"

360

ECE YÖNDEM World Children's Picture Contest "IE-NO-HIKARI Association" Japonya "Bronz Ödül"

357

EKİN SILA ÜSTÜNER Romanya Olimpiyat Komitesi "Çocukların Hayal Gücünde Olimpiyat Oyunları" konulu resim yarışması" 11-13 yaş gurubunda "Birincilik"

356

DİLARA PARLAK Romanya Olimpiyat Komitesi "Çocukların Hayal Gücünde Olimpiyat Oyunları" konulu resim yarışması" 6-10 yaş gurubunda "Üçüncülük"

343

ART VİTAL The Small Montmarte Of Bitola 2006 "Altın Fırça" Kolleksiyon Ödülü

342

ÇAĞAN ÖÇAL The Small Montmarte Of Bitola 2006 "Altın Palet"

341

DENİZ LAL ERSOY The Small Montmarte Of Bitola 2006 "Altın Palet"

340

NİLÜFER KÜÇÜK The Small Montmarte Of Bitola 2006 "Bireysel Başarı"

311

ART VİTAL / ELİF DEMİR UNEP, Green Week 2006 School Competition, "Avrupa Şampiyonu"

310

ALARA ÖRGEN European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"

309

BERKAY PAKER European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"

308

AYŞE TUNALI European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"

307

İREM ŞAHİN European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"

306

EZGİ YAVUZ European Schoolnet Green Week 2006 Avrupa "100 Finalist eser"