Uluslar arası başarılar

Türkiye başarıları

Bölgesel başarılar

Kurumsal Ödüller

1    2    3

1    2    3

1    2    3

>>>>

 

208 M. GÖKBERK TEKTEK "Enerji Tasarrufu" "Balçova İlçe Birincisi"
207 ÖZGE BAŞARI Özel Çağdaş Koleji Okullararası resim yarışması "Birincilik"
206 M. TANER ÜNAL Yamanlar Koleji Okullararası resim yarışması "Birincilik"
205 GÜNCE KIZILDAĞ Fatih Koleji Okullararası resim yarışması "İkincilik"
204 EKİN SILA ÜSTÜNER KİTVAK ve KİPA resim yarışması "Mansiyon"
203 KAĞAN TEMİZKAN KİTVAK ve KİPA resim yarışması "Mansiyon"
202 ALPEREN ERYILMAZ Fatih Koleji Okullararası resim yarışması "Jüri Özel Ödülü"
201 BERKAY PAKER Işılay Saygın Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi (İlk üçe girdi)(çeyrek altın)
200 SEVGİM MAŞALACI Balçova Belediyesi "Ulusal Egemenlik" (Birincilik)
199 M. GÖKBERK TEKTEK Balçova Belediyesi "Ulusal Egemenlik" (İkincilik)
198 ÖZGE ERSOY Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Birincilik)
197 SEVGİM MAŞALACI Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (İkincilik)
196 İPEK NURLU Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Üçüncülük)
195 BERKAY PAKER Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Mansiyon)
194 CANAN KÜÇÜKGİL Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Mansiyon)
193 DENİZ CANER Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Mansiyon)
192 EKİN SILA ÜSTÜNER Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Mansiyon)
191 ECE YÖNDEM Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Sergilenmeye değer)
190 ELFİN AÇAR Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Sergilenmeye değer)
189 GÖKÇE CENGER Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Sergilenmeye değer)
188 GÜLDE BAŞER Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Sergilenmeye değer)
187 İDİL KAYA Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı "Yaşadığımız Kent" (Sergilenmeye değer)
179 ESRA YÖNDEM İzmir Valiliği "Çanakkale Savaşı" "İzmir İl Birinciliği"
178 EKİN SILA ÜSTÜNER Kültür Bakanlığı "Türk Kültüründe Nevruz" "İzmir İl Birinciliği"
177 M.TANER ÜNAL Sivil Savunma Resim Yarışması "İzmir İl Birinciliği"
176 ÖZGE BAŞARI Değişen Avrupa'nın bir yurttaşıyım "İzmir İl Birinciliği"
175 SEVGİM MAŞALACI İzmir Deniz Ticaret Odası "İzmir Limanı" Resim Yarışması "Üçüncülük"
159 ELFİN PLATTÜRK İl Milli Eğitim Müdürlüğü "İnsan Hakları" resim yarışması "Üçüncülük" ödülü.
158 SEVGİM MAŞALACI İl Milli Eğitim Müdürlüğü "İnsan Hakları" resim yarışması "İkincilik" ödülü.
157 ECE YÖNDEM İl Milli Eğitim Müdürlüğü "İnsan Hakları" resim yarışması "Birincilik" ödülü.
156 SEVGİM MAŞALACI Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "İnsan Hakları" resim yarışması "İkincilik" ödülü.
155 ECE YÖNDEM Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "İnsan Hakları" resim yarışması "Birincilik" ödülü.
154 NAZ KARADAVUT Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Öğretmenler Günü" Resim Yarışması (Birincilik)
144 SEVGİM MAŞALACI Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Öğretmenler Günü" resim yarışması "İkincilik" ödülü.
143 ECE YÖNDEM Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Öğretmenler Günü" resim yarışması "Üçüncülük" ödülü.
142 SEVGİM MAŞALACI Balçova Belediyesi "29 EKİM Cumhuriyet Bayramı"  konulu   resim yarışması "Birincilik" ödülü (Bilgisayar)
141 ECE YÖNDEM Balçova Belediyesi "29 EKİM Cumhuriyet Bayramı"  konulu   resim yarışması "İkincilik" ödülü (200 milyon TL)
138 M. TANER ÜNAL Yamanlar Koleji İlköğretim Okulları arası Resim Yarışması "İkincilik"
138 M. TANER ÜNAL Yamanlar Koleji İlköğretim Okulları arası Resim Yarışması "İkincilik"
121 ECE YÖNDEM Yeni Kuşak Köy Ens.Der. "Sergilenmeye Değer"
120 SEVGİM MAŞALACI Yeni Kuşak Köy Ens.Der. "Jüri Özel Ödülü"
119 MELTEM MUĞLALI Yeni Kuşak Köy Ens.Der. "Mansiyon"
118 SİMGE BAĞÇE Yeni Kuşak Köy Ens.Der. "Üçüncülük"
117 SEVGİM MAŞALACI Özel Çağdaş Koleji 2004 İzmir Okulları arası resim yarışması "Jüri Özel Ödülü"
116 ÖZGE BAŞARI Özel Çağdaş Koleji 2004 İzmir Okulları arası resim yarışması "Üçüncülük"
115 DOĞA ÇAL Ekin Koleji-Tariş "Fideden Zeytine"  "Sergilenmeye Değer"
114 ALARA ÖRGEN Ekin Koleji-Tariş "Fideden Zeytine"  "Sergilenmeye Değer"
113 ÖZGE BAŞARI Ekin Koleji-Tariş "Fideden Zeytine"  "Onur Belgesi"
112 HANDE ELÇİN AYDEMİR Ekin Koleji-Tariş "Fideden Zeytine"  "Onur Belgesi"
111 KARDELEN KUŞÇU Ekin Koleji-Tariş "Fideden Zeytine"  "Onur Belgesi"
110 ECE YÖNDEM Ekin Koleji-Tariş "Fideden Zeytine"  "Onur Belgesi"
109 SEVGİM MAŞALACI Ekin Koleji-Tariş "Fideden Zeytine"  "Onur Belgesi"
108 ASENA GÜNEŞ Ekin Koleji-Tariş "Fideden Zeytine"  "Mansiyon"
68 SENA KARACAOVA Ekin Koleji-Ege Koop "Kent ve Çocuk" "Onur Belgesi"
67 İREM AVCI Ekin Koleji-Ege Koop "Kent ve Çocuk"  "Üçüncülük"
65 ECE YÖNDEM İzmir İl Kültür Müdürlüğü “Nevruz” konulu resim yarışması “Üçüncülük”
64 SEVGİM MAŞALACI İzmir İl Kültür Müdürlüğü “Nevruz” konulu resim yarışması “Birincilik”
63 KARDELEN KUŞÇU Çanakkale Şehitleri Derneği Resim Yarışması "Mansiyon”
62 HANDE ELÇİN AYDEMİR Çanakkale Şehitleri Derneği Resim Yarışması "Üçüncülük”
61 ÖZGE BAŞARI Çanakkale Şehitleri Derneği Resim Yarışması "İkincilik”
60 ÖZGE BAŞARI 29 Ekim Resim Yarışması  İl Milli Eğitim Müdürlüğü “İkincilik”
55 ECE YÖNDEM İl Milli Eğti Müd. Deprem konulu Resim Yarışması  "Birincilik"
54 ECE YÖNDEM 29 Ekim Resim Yarışması  İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Mansiyon"
53 ALARA ÖRGEN 29 Ekim 2003 Necatibey İÖO Cumhuriyet Sevinci Resim Yarışması "Birincilik"
52 ECE YÖNDEM İlçe Milli Eğ. Müd.Öğr. Öğretmenler günü Resim Yarışması "Birincilik"
51 ECE YÖNDEM İlçe Milli Eğitim Müd. 29 Ekim Resim Yarışması  "Birincilik"
50 ECE YÖNDEM Balçova Belediyesi 29 Ekim Resim Yarışması  "Birincilik"
49 M. TANER ÜNAL Jules Verne Orion Vakfı Resim Yarışması  "Mansiyon"
48 ERDEM TOPKAYA Özdilek 29 Ekim Resim Yarışması  "Mansiyon"
47 KARDELEN KUŞÇU Özdilek 29 Ekim Resim Yarışması  "Üçüncülük"
23 ECE YÖNDEM 2003 yılı Geleneksel 23 Nisan Şima Ödüllü Çocuk Resim Yarışması "Başarı Ödülü"
22 ÖZGE BAŞARI 2003 yılı Geleneksel 23 Nisan Şima Ödüllü Çocuk Resim Yarışması "Başarı Ödülü"
21 GİZEM PELİK 2003 yılı Geleneksel 23 Nisan Şima Ödüllü Çocuk Resim Yarışması "Birincilik"
20 ÖZGE BAŞARI Özel Çağdaş Koleji 2003 İzmir Okulları arası resim yarışması "İkincilik"
19 SELİN YALÇIN Özel Çağdaş Koleji 2003 İzmir Okulları arası resim yarışması "Jüri Özel Ödülü"