Uluslar arası başarılar

Türkiye başarıları

Bölgesel başarılar

Kurumsal Ödüller

1    2    3

1    2    3

1    2    3

>>>>

 

886 ÇAĞAN KOÇ MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Birincilik" (Appale 4 16GB Tablet)
885 SİNE ÇETİNAYAK MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
884 EKİN KILIÇ MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
883 NEHİR ÜREMEN MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
854 DERYA KIZILDAĞ Pebeo & Canson Resim Yarışması (Üçüncülük)
853 BEYZA EYLÜL ERGÜN Pebeo & Canson Resim Yarışması (2.  Mansiyon)
852 MELİSA MELEK AKYILDIZ Pebeo & Canson Resim Yarışması (3.  Mansiyon)
851 BEGÜM SUNDU Pebeo & Canson Resim Yarışması (3.  Mansiyon)
826 DERYA KIZILDAĞ 11. Bahattin Tatiş Ulusal Resim Yarışması (Birincilik)
825 ÇAĞIL YETİŞ 11. Bahattin Tatiş Ulusal Resim Yarışması (Üçüncülük)
824 ECE ERTEN 11. Bahattin Tatiş Ulusal Resim Yarışması (Sergilenmeye Değer)
823 SILA AKBAYIR 11. Bahattin Tatiş Ulusal Resim Yarışması (Sergilenmeye Değer)
821 ZEYNEP SERCAN MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Birincilik" (Appale 4 16GB Tablet)
820 EMİLİA DOLOGH MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
819 MELİS SORAL MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
818 ELİF BAYIR MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
817 ALARA KUBALI MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
816 NAZ ÖZEL DALİN Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
815 ÖYKÜ ECE AKYOL DALİN Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
753 KEREM YENEL Şener Özler Mimarlar Odası Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
752 ARYA NUR GÜNEŞ Şener Özler Mimarlar Odası Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
751 SUDE NAZ ÖZCAN Şener Özler Mimarlar Odası Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
750 ALYA GÖZAÇAN Şener Özler Mimarlar Odası Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
749 AZRA SENA ÇETİN Şener Özler Mimarlar Odası Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
748 SILA ATMACA Şener Özler Mimarlar Odası Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
747 İLAYDA CELEP Şener Özler Mimarlar Odası Resim Yarışması "Sergilenmeye Değer"
746 PELİN BİLGİN Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
745 ARYA NUR GÜNEŞ Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
744 AYLİN PAÇACI Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
743 MEHMET CAN YILDIRIM Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
742 AYLİN PAÇACI Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
741 ÖYKÜ BAHAR TAN Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
740 NAZ KUNTALP Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
739 TUĞÇE MENEVŞE Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
738 GÜLCE AŞIKOĞLU Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
737 SILA ATMACA Mopak Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"
729 DORUK MAMACI MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
728 SONAT BİKE GÜNEŞ MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

727

ROJİN SANDALCI MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
685 İREM YILMAZ Jollytur "Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum" 2010 Resim Yarışması Üçüncülük
652 SİMAY POLATTÜRK Marks & Spencer "Doğadan Desenler" "Birincilik"   4 Kişilik Euro Disney Seyahati
651 EDA KUNTALP Marks & Spencer "Doğadan Desenler" "Mansiyon"
635 BUSE DOĞRUSÖZ MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
634 ALİ GÜNDOĞAN MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

633

BORA SOYHAN MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

632

BORA SUNUCU MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"
627 ECE YÖNDEM

MOPAK 2010 Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Mansiyon"

626 BURÇİN TUVAN

MOPAK 2010 Defter Kapağı Tasarım Yarışması "Sergilenmeye Değer"

577

SILA AKBAYIR

Jollytur "Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum" Resim Yarışması 4.sınıf Birincisi (Disneyland tatili)

576

EZGİ BARLAS

Jollytur "Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum" Resim Yarışması 4.sınıf Mansiyon

575

BERFİN BUSE BABAYİĞİT Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "İkincilik"

574

EDA KUNTALP Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Jüri Özel Ödülü"

573

ELİF DEMİR Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Genel Yönetmen Özel Ödülü"

572

ECEM VECİHE EMİR Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

571

SELİN NASMAN Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

570

SILA TATLICIOĞLU Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

569

SELİN NASMAN Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

568

EZGİ SOLAK Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

567

ŞAHSENEM VATANSEVER Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

566

NAZ KUNTALP Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

565

ÇİSEM ÇELİK Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

564

DAMLA UYSAL Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

563

MİTHAT CAN DEMİRCİ Lions 118-R Bölgesi "Barış Afişi" Yarışması "Sergilenmeye Değer"

530

SİMAY POLATTÜRK

A. Tarhan Eğt. Kurumları "Nasrettin Hoca"  "Birincilik" (Disnayland gezisi)

527

DİLARA TURGUT

Forum Bornova "Bir Resim Yap Bahar Gelsin" Resim Yarışması "İkincilik"

526

DAMLA NASMAN

Forum Bornova "Bir Resim Yap Bahar Gelsin" Resim Yarışması "İkincilik"

525

ECE KIZILDAĞ

Forum Bornova "Bir Resim Yap Bahar Gelsin" Resim Yarışması "üçüncülk"

524

M. GÖKBERK TEKTEK "İstikbal Göklerdedir" Resim Yarışması "Katalogda yer aldı"

523

KAAN TUNÇER "İstikbal Göklerdedir" Resim Yarışması "Katalogda yer aldı"

502

ECE YALÇIN FAI Genç Ressamlar Türkiye Resim Yarışması "ilk üçe girdi"  (Derece yok. Uluslar arası yarışmaya gönderildi)

480

DİLARA TURGUT MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

479

DELFİN BAŞAR MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

478

SELİN YAŞAR MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

477

NİLSU ÇALIŞKANLAR MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

476

TİBET ÖNİZ MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

475

SELİN NASMAN MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Madalya"

474

YAĞIZ CERİTOĞLU MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışması "Bisiklet"

472

ÇİSEM ÇELİK Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "İkincilik"

471

BELCE EVEGÜ Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Genel Yönetmen Özel Ödülü"

470

EDA KUNTALP Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Sergilenmeye Değer"

469

DİLARA PARLAK Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Sergilenmeye Değer"

468

M. GÖKBERK TEKTEK Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Sergilenmeye Değer"

467

BUSE ÜNLÜTÜRK Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Sergilenmeye Değer"

466

EYLÜL TULÇALI Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Sergilenmeye Değer"

465

BERFİN BUSE BABAYİĞİT Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Sergilenmeye Değer"

464

VERDA ORPAK Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Sergilenmeye Değer"

463

UMUT YANIK Lions 118-R Bölgesi Barış Afişi Yarışması "Sergilenmeye Değer"

449

KAAN TUNÇER "Hayalimdeki Yıldızlar" Resim Yarışması "İkincilik"

448

SELİN NASMAN "Hayalimdeki Yıldızlar" Resim Yarışması "Üçüncülük"

447

EYLÜL ERCANDOĞU "Hayalimdeki Yıldızlar" Resim Yarışması "Jüri Özel Ödülü"

446

DAMLA NASMAN "Hayalimdeki Yıldızlar" Resim Yarışması "Mansiyon"

445

NAZ KARADAVUT Gevaş Belediyesi "Van Gölü Canavarı Resmini ve İsmini Arıyor"       "15 yaş altı kategori Finalist" ve ÜÇÜNCÜLÜK

444

DENİZ NAZ YILDIRIM Gevaş Belediyesi "Van Gölü Canavarı Resmini ve İsmini Arıyor"       "15 yaş altı kategori Finalist" ve ÖDÜL

443

ŞAHSENEM VATANSEVER Gevaş Belediyesi "Van Gölü Canavarı Resmini ve İsmini Arıyor"       "15 yaş altı kategori Finalist" ve "İsim Finalisti"

442

CEM ÇEVİKAYAK Gevaş Belediyesi "Van Gölü Canavarı Resmini ve İsmini Arıyor"       "15 yaş üstü kategori Finalist"

441

ZEYNEP GÜZELIRMAK Gevaş Belediyesi "Van Gölü Canavarı Resmini ve İsmini Arıyor"       "15 yaş altı kategori Finalist"

440

ŞEVİN ŞİİR ŞENGÜL MİÇO Dergisi 23 Nisan Resim Yarışması "Üçüncülük"

429

CEM ÇEVİKAYAK MOPAK Defter Kapağı Yarışması "Birincilik" (16 yaş üstü)

428

R. EMRE KAPLAN MOPAK Defter Kapağı Yarışması "Üçüncülük"

427

DAMLA UYSAL WENICE "Çocuk ve Atatürk" Resim yarışması "Mansiyon"

426

NİL İŞLEKEL Şener Özler Kent ve Su Resim Yarışması "4.Sınıflar gurubu, Ödül"

425

ŞAHSENEM VATANSEVER Şener Özler Kent ve Su Resim Yarışması "5.Sınıflar gurubu, Sergilenmeye değer"

424

İLAYDA CELEP Şener Özler Kent ve Su Resim Yarışması "3.Sınıflar gurubu, Sergilenmeye değer"

423

DENİZ NAZ YILDIRIM Şener Özler Kent ve Su Resim Yarışması "1.Sınıflar gurubu, Sergilenmeye değer"

422

ECE KIZILDAĞ Şener Özler Kent ve Su Resim Yarışması "1.Sınıflar gurubu, Sergilenmeye değer"

421

ZEYNEP SALAKOSLU Şener Özler Kent ve Su Resim Yarışması "1.Sınıflar gurubu, Sergilenmeye değer"

420

ŞEVİN ŞİİR ŞENGÜL Kanal D "Deniz altında yaşam" Resim Yarışması "Mansiyon"

410

BERKAY PAKER Lions 118/R Bölgesi "Barışı Afişi Yarışması" " Üçüncülük"

409

VOLKAN KAŞIKARALAR Lions 118/R Bölgesi "Barışı Afişi Yarışması" " Genel Yönetmen Özel Ödülü"

408

ALARA ÖRGEN Lions 118/R Bölgesi "Barışı Afişi Yarışması" "  Sergilenmeye değer"

407

NEJAT ŞENİNCİ Lions 118/R Bölgesi "Barışı Afişi Yarışması" "  Sergilenmeye değer"

406

EBRU KAŞIKARALAR Lions 118/R Bölgesi "Barışı Afişi Yarışması" "  Sergilenmeye değer"

376

ALP ERTAN Kanal D "Ben Bir Kahramanım" Resim Yarışması 8-10 yaş gurubu "Birincilik"

375

YAĞIZ CERİTOĞLU Kanal D "Ben Bir Kahramanım" Resim Yarışması "Mansiyon"

374

EMRE ERK Kanal D "Ben Bir Kahramanım" Resim Yarışması "Mansiyon"

373

DURU UĞURLU Kanal D "Ben Bir Kahramanım" Resim Yarışması "Mansiyon"

372

BERNA DAL Kanal D "Ben Bir Kahramanım" Resim Yarışması "Mansiyon"

371

UMUTCAN HAZIR TMMOB "Sokaklarımız" Resim yarışması " Ödül"

370

BERKAY PAKER TMMOB "Sokaklarımız" Resim yarışması " Sergilenmeye değer"

369

ECE ERTEN Kütahya Devlet Resim Heykel Müzesi Evliya Çelebi Resim Yarışması "Birincilik"

359

ALARA ÖRGEN Lions 118/R Bölgesi "Barışı Kutlamak" " Mansiyon"

358

AYLİN ARSLAN Lions 118/R Bölgesi "Barışı Kutlamak" " Mansiyon"

345

ZEYNEP SEVGİM MAŞALACI Devlet Demir Yolları Resim Yarışması "Türkiye İkincisi"

344

ALARA ÖRGEN Devlet Demir Yolları Resim Yarışması "Türkiye Üçüncüsü"

338

ZEYNEP ECE ATİLLA HSBC Bankası Resim Yarışması "Birincilik"