Forum Bonova (Dış Mekan Çalışması)

Forum Bornova Çalışması                              Fotoğraflar                                  Eserler

 Küçük Ressamlar 15 Ekim Pazar günü

  Forum Bornova'da dış mekan çalışması gerçekleştirdiler.

 

    Multi Turkmall firmasının İzmir'e kazandırdığı bir alışveriş merkezi olan Forum Bornova 12 Ekim 2006 Perşembe günü açıldı. Forum Bornova'nın ilginç mimarisi, sokakları gerçekten etkileyici. Hele günler boyu süren "Antik İnteraktif şov" yarattığı atmosfer ile insanı başka zamanlara sürüklüyor gibiydi.

Art Vital'in organizasyonuyla çeşitli okullardan küçük ressamlar Forum Bornova sokaklarında yerlerini aldılar. Kendi gözleri, desen ve renkleriyle Forum Bornova'yı kağıtlarına aktardılar. Ne yalan söyleyelim, çok eğlenceliydi.

Fotoğraflar için tıklayınız.

 

      Küçük Ressamlar; Alara Örgen, Aslı Atasever, Berkay Paker, Berna Dal, Dilara Parlak, Ece Yöndem, Eda Kuntalp, Elfin Plattürk, Elif Topkaya, Erim Erdal, Gülce Sena Demirel, İlayda Celep, Kağan Temizkan, Nil İşlekel, Özge Kömürcüoğlu ile abi ve ablaları Berk Düzovalı, Defne Demir ve Özge Başarı 15 Ekim 2006 Pazar günü İzmir'in yeni alış veriş merkezi Forum Bornova'nın ilginç mimarisini, sokaklarındaki insanlarını çizdiler. Bu çalışmaları şimdi de sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Eserleri görmek için tıklayınız.